נייד
מיקום הסטודיו
Menu

משטרת ישראל

משטרת ישראל היא חלק ממערכת הביטחון, האמונה על אכיפת החוק ושמירת הסדר הציבורי של מדינת ישראל. צילום מוצרים וצילום 360 לביגוד ועזרים

גילת רשתות לווין

גילת רשתות לווין היא חברת טכנולוגיה ישראלית, המתמחה בפיתוח וייצור של מערכות תקשורת באמצעות לווינים. צילום מוצרים וצילום 360 למכשריהם השונים, למטרות שיווק.

איביי ישראל

אתר מכירות מקוון המאפשר מסחר מקומי, ובינלאומי. צילום מוצרים מטעם איביי ישראל לסוחרייהם, במטרה להעלות את רמת הצילומים של הסוחרים המקומיים.

שרין טכנולוגיות

שרין טכנולוגיות (Sarin Technologies) מובילה עולמית בפיתוח וייצור של מערכות תכנון, הערכה ומדידה מתקדמות לייצור יהלומים ואבני חן. צילום מוצרים וצילום 360 למכשריהם השונים ,  צילום תכשיטים ויהלומים, צילום אוירה וצילום תדמית לדרג הניהולי למטרות שיווק.

עריית פתח תקווה

צילום אדריכלות  וצילום פנים, מטעם מחלקת ההנדסה של עריית פתח תקווה. צילום כבישים ורחובות שחודשו, מוסדות לימוד  וגנים ציבוריים. מטרת צילום האדריכלות היא  לפרסם את החידושיים והשינויים של העירייה למען רווחת הציבור.

פיטרו הכט

בית למותגי עיצוב בין לאומיים. הנחשב זה שנים לבעל שם עולמי, מתמחה בתחום העיצוב והלבשת בתים. צילום מוצרים, צילום אדריכלות לאולם התצוגה וצילום תדמית לאנשי המכירות, למטרת שיווק המותג.

ההתחייבות היא שלנו

הוגנות ושקיפות הן אבני הייסוד המרכזיות בעבודה מול לקוחותיי, כבר משלב הבנת הצורך ועד קבלת הצילומים הסופיים. אני מאמין כי לקוח מרוצה זה הדבר החשוב ביותר לשני הצדדים. באם קרה, מכל סיבה שהיא שבסופו של התהליך לא תהיו מרוצים מצילום המוצר, צילום האדריכלות או צילום התדמית וכל התיקונים שנעשו הם לא לשביעות רצונכם – כספכם יוחזר במלואו. ניתן יהיה לבחור באופצייה זו כ14 יום מקבלת הצילומים ובהתחייבות מצדכם שלא לעשות שימוש בתמונות.

המקצועיות נמצאת בפרטים הקטנים

תהליך הצילום מוצר, צילום אדריכלות וצילום התדמית , נעשה בשותפות ושקיפות מלאה מול הלקוח, חשוב לנו לקבל את חוות הדעת שלכם לאורך כל התהליך עד שתהיו מרוצים והתמונות יהוו הפתרון הטוב ביותר עבורכם. הכול נגזר מתוך ייעוד המוצר, קהל הייעד, מיתוג העסק, תקציב, זמן שעומד לרשותינו, טעם אישי ודרישות נוספות.

נייד
מיקום הסטודיו
גיסין 65, פתח תקווה