נייד
מיקום הסטודיו
Menu

משטרת ישראל

צילומי פקשוט ו 360 לביגוד ועזרים

גילת תקשורת לווינים

אתר מכירות מקוון המאפשר מסחר מקומי, ובינלאומי. ימי צילום מטעם איביי ישראל לסוחרייהם, במטרה להעלות את רמת הצילומים באתר.

איביי ישראל

אתר מכירות מקוון המאפשר מסחר מקומי, ובינלאומי. ימי צילום מטעם איביי ישראל לסוחרייהם, במטרה להעלות את רמת הצילומים באתר.

שרין טכנולוגיות

שרין טכנולוגיות (Sarin Technologies) מובילה עולמית בפיתוח וייצור של מערכות תכנון, הערכה ומדידה מתקדמות לייצור יהלומים ואבני חן. צילום פקשוט ו360 למכשריהם השונים , תכשיטים ויהלומים, צילומי אוירה וצילומי תדמית לדרג הניהולי למטרות שיווק.

עריית פתח תקווה

צילומי ארכיטקטורה  וצילומי פנים, מטעם מחלקת ההנדסה של עריית פתח תקווה. צילום  כבישים ורחובות שחודשו, מוסדות לימוד  וגנים ציבוריים. מטרת הצילומים היא  לפרסם את החידושיים והשינויים של העירייה למען רווחת הציבור.

פיטרו הכט

בית למותגי עיצוב בין לאומיים. הנחשב זה שנים לבעל שם עולמי, מתמחה בתחום העיצוב והלבשת בתים. צילומי רהיטים, אולם התצוגה ותדמית לאנשי המכירות למטרת שיווק המותג.

ההתחייבות היא שלנו

הוגנות ושקיפות הן אבני הייסוד המרכזיות בעבודה מול לקוחותיי, כבר משלב הבנת הצורך ועד קבלת התוצר. אני מאמין כי לקוח מרוצה זה הדבר החשוב ביותר לשני הצדדים. באם קרה, מכל סיבה שהיא שבסופו של התהליך לא תהיו מרוצים מהצילומים וכל התיקונים שנעשו הם לא לשביעות רצונכם- כספכם יוחזר במלואו. ניתן יהיה לבחור באופצייה זו כ 14 יום מקבלת התוצר ובהתחייבות מצדכם שלא לעשות שימוש בתמונות.

המקצועיות נמצאת בפרטים הקטנים

התהליך נעשה בשותפות ושקיפות מלאה מול הלקוח, חשוב לנו לקבל את חוות הדעת שלכם לאורך כל התהליך עד שתהיו מרוצים ותמונות יהוו הפתרון הטוב ביותר עבורכם. הכול נגזר מתוך הייעוד, קהל הייעד, מיתוג העסק, תקציב, זמן שעומד לרשותינו, טעם אישי ודרישות נוספות.

נייד
מיקום הסטודיו
גיסין 65, פתח תקווה